Follow by Email

2 Eylül 2011 Cuma

İKLİMSAN İKLİMLENDİRME SOĞUTMA SİSTEMLERİ

İklimsan İklimlendirme


İKLİMSAN İKLİMLENDİRME SOĞUTMA SİSTEMLERİ
ANKARA'da Mayıs/2007 yılında kuruluşunu yaptığımız İKLİMSAN

iklimlendirme , soğutma , ısıtma , klima , havalandırma , nemlendirme , endüstriyel mutfak cihazları , poliüretan panel soğukhava depoları , biomedikal laboratuvar cihazları , -86°c cascade ultra freezer derin dondurucular konularında faaliyet göstermektedir.

İKLİMSAN uzun yıllarda oluşturduğu iş tecrübesini kurumsallaştırarak yeni bir akım yaratmıştır. Faaliyet gösterdiği konulara hakim olan firmamızın uzmanlık alanlarında gösterdiği başarılar referanslarına yansımaktadır.

kurulum , montaj , teknik destek ve teknik servis hizmeti sunan İKLİMSAN imalat satış ve pazarlama konularındada müşterilerine hizmet vermektedir.

Özellikle Ülkemiz menfaatleri konusunda hassas olan İKLiMSAN hastane , üniversite , fakülte , kriminal laboratuvar cihazlarını atıl durumdan kurtararak hecke hurdaya ayrılan milyon dolar değerlerindeki cihazları çalışır duruma getirerek Ülke ekonomisine katkı sağlamakta ve yeni cihaz ithali ile Milli servetimizin yurtdışına çıkışına engel olmaya çalışmaktadır.

Yaptığı çalışmalar ile öğretim görevlisi doktor asistan ve öğrencilerden tam destek alan İKLİMSAN 7/24 teknik servis ve teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Acil müdahale konusunda hassas olan İKLİMSAN ücretsiz teknik destek hizmeti ile birçok kit ve örneklerin kurtarılmasına yardımcı olmuştur.

Sonyıllarda kalifiye eleman sıkıntısı çeken Ülkemizde İKLİMLENDİRME SOĞUTMA konularında m.y.o öğrencilerine bilgi , tecrübe , kaynakça ve ders notları konularında yardımlarda bulunarak öğrencilerimizin konulara hakim ve bilgi sahibi olmalarına olanak sağlamıştır.

Gün geçtikçe tanınan , tanındığı alanlarda güvenleri pekiştiren İKLİMSAN

''ÖNCE İNSAN , ÖNCE SAĞLIK'' diyerek çıktığı bu yolda

güven , sevgi ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür eder.

1 yorum:

  1. Mitsubishi Klima, az enerji ile yüksek verimi, geniş iklimlendirme özellikleri ile teknolojinin rahatlığını sizlerle buluşturuyor.. Kaynak bilgisi için;
    http://www.mitsubishiklima.com.tr/

    YanıtlaSil